tel. 739 000 639


prodej@garnyze24.cz

 PROČ KUPOVAT U NÁS?
8 DŮVODŮ PROČ KUPOVAT PRÁVĚ U NÁS...


 

1. NEJNIŽŠÍ CENA NA TRHU

Garantujeme všem našim zákazníkům nejnižší cenu nabízených typu garnýží v ČR!

Pokud však nastane situace kdy prokazatelně můžete výrobek zakoupit u konkurenčního prodejce za nižší cenu než u nás, zaručujeme vám, že v tomto případě nabídneme cenu ještě výhodnější!

Zboží v internetovém obchodě nakoupíte vždy za výrazně nižší ceny než u běžných prodejců (Hornbach, Baumax, Bauhaus, Globus), kteří mají vyšší provozní náklady. Porovnejte si ceny těchto řetězců s našimi a budete překvapeni!

 

2. DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 3.000,-Kč bez DPH máte dopravu zdarma! Kurýr resp. přepravní společnost vám ji doveze kdekoliv budete chtít.

Jak byste vezli 2,5metrové garnýže z obchodu?


3. ŽÁDNÉ SKRYTÉ MANIPULAČNÍ POPLATKY

U nás neplatíte žádné skryté manipulační poplatky jako je např. balné. Platíte pouze cenu zboží, do výše objednávky 3.000,-Kč dopravné a v případě platby na dobírku dobírkovné.


4. KVALITNÍ SYSTÉM BALENÍ ZÁSILEK

Vaše zboží balíme vždy do kartónových obalů vhodných k přepravě garnýží a záclonových tyčí. Máme zájem na tom aby se k vám vaše zboží dostalo v pořádku a bez poškození.


5. GARANCE VRÁCENÍ ZBOŽÍ NAD RÁMEC ZÁKONA

Našim zákazníkům poskytujeme plných 30 dní možnosti vrátit zboží. To je 14 dní nad rámec litery zákona!


6. SYSTÉM ŘÍZENÍ JAKOSTI DLE ISO9001

Dodávané garnýže jsou od jednoho z největšího výrobců garnýží v Evropě a splňují veškeré požadavky na kvalitu výroby z pohledu systému řízení ISO9001. Výrobky vžádném případě nepochází z Číny!


7. GALVANICKÉ POKOVENÍ A MODERNÍ EFEKTY KOVU, IMITACE DŘEVA

Všechny námi nabízené garnýže jsou galvanicky pokovené! To zaručuje jejich otěruvzdornost a dlouhou životnost. V nabídce máme veškeré moderní kovové efekty: NEREZ, MOSAZ, CHROM, ANTRACIT. Některé kolekce garnýží pak v kovových imitacích dřeva: BOROVICE, JABLOŇ, WENGE, MAHAGON, BÍLÁ, a další.


8. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY!

Jelikož si stojíme za kvalitou prodávaných garnýží nabízíme Vám prodlouženou záruku v délce trvání 3 let.